Санаторій ''Моршинський'' - курорт Моршин.

Детальніше про проживання в санаторії ''Моршинський''

Детальніше про харчування в санаторії ''Моршинський''

Детальніше про лікування в санаторії ''Моршинський''

Лікування

В санаторію «Моршинський» круглорічно оздоровлюються хворі з хронічними гастритами, з пониженою та збереженою секреторною функцією шлунку, дискенізіями жовчовивідних шляхів, хронічними холециститами та холангітами, жовчекам’яною хворобою, захворюваннями після холецистектомій, хронічними гепатитами, хворобами резикованого шлунку, хронічними панкреатитами, хронічними колітами та ентеритами, синдромом подразненої товстої кишки, захворювання обміну речовин (цукровий діабет, ожиріння). Працюють масажний, стоматологічний кабінети, кабінет голкорефлексотерапії та ін.

В арсеналі – лікування, внутрішнє вживання мінеральної води джерел №1,6,4, мінеральні ванни і лікувальні душі, в т. ч. підводний душ-масаж, електро- і озокеритолікування, кишкові і гінекологічні зрошення, масаж (звичайний, гінекологічний, простати), психотерапія, фізіотерапія, весь комплекс фізіотерапевтичних процедур, інгаляцій, лікувальна фізкультура. Діагностичний комплекс складають сучасні клініко-біохімічні, імунологічні і інструментальні методи обстеження.

При лікуванні застосовують мінеральні, мінерально-хвойні, перлинні, йодобромні, мінеральні ванни з розмарином.

Крім ванн широко використовуються такі водні процедури як душ Шарко, циркулярний, підводний, лазерний.


Фітобочка

Фітобочка – унікальний засіб позитивного впливу на організм людини за допомогою трав'яної пари лікарських рослин, що містяться у бочці спеціальної конструкції. Ця процедура допомагає зняти стрес, привести весь організм в тонус, укріпити імунітет. Через шкіру організм засвоює лікарські трави на 40% ефективніше, ніж через шлунок. Цілюща дія цієї процедури продовжується ще декілька годин після завершення сеансу.

Кедрова фітобочка має багатовікову історію. У давнину наші предки звернули увагу на цілющі властивості кедру, тому лазні були дуже популярними на Русі. На стародавніх малюнках можна побачити бочку, що стоїть на каменях, під якими палає багаття, а у бочці знаходиться людина. Спосіб оздоровлення та очищення організму за допомогою такої фітобочки, якою ми бачимо її зараз, було винайдено на Тибеті.


Лазеротерапія

Лазеротерапія - примінення з лікувальною метою оптичного потоку лазерного випромінення.

Низькоенергетичний лазерний вплив на організм людини являє собою:

    - протизапальний;
    - протинабряковий;
    - десенсибілізуючий;
    - протибольовий;
    - спазмолітичний ефекти.

Скануючий метод лікування показаний при захворюваннях, в основі яких лежать порушення нейросудинної трофіки. Низькоенергетична лазерна стимуляція підвищує внутрішньо-клітинний метаболізм, ендокринні зміни носять вторинний характер.

Ключовим моментом в біостимулюючому ефекті лазерної терапії є активація ферментів, що веде до підсилення біоенергетичних і біосинтетичних процесів в клітинах. Стимуляція кровоутворення виражається в збільшенні числа форменних елементів. Підвищує активність антизвертуючу системи крові, знижується СОЗ. Активація біоенергетичних ферментів приводить до зростання рівня АТФ. Активація імунної системи характеризується підвищенням інтенсивності поділу і підвищенням активності імунокомпетентних клітин (лімфоцитів, лейкоцитів) та збільшенням білків: імуноглобулінів. Під впливом лазера знижується в'язкість жовчі, покращується колоїдна стабільність і жовчовиділення. Печінкові клітини відновлюють функціональну активність і регенеруються. Під дією лазерного опромінення збільшується синтез білка РНК і ДНК, прискорюється синтез коллагену, підвищується окисно-відновлюючі процеси. Зростає імунітет, підвищується адаптація організму до шкідливих впливів.


Кабінет УЗД

Ультразвукове дослідження - засіб отримання зображення, при якому для візуалізації структур всередині людського тіла використовуються звукові хвилі високої частоти, що перевищують межу слухового сприйняття людини.

В основі УЗД є відбивання частини ультразвукових хвиль від поверхонь розподілу між середовищами з різними фізичними (акустичними) властивостями. Тканини тіла, відрізняючись за щільністю та іншими фізичними характеристиками, в різному с тупені відбивають ультразвукові хвилі, породжуючи ехо різної потужності (різна ехогенність тканини) і тим самим контраст в УЗ-зображені. На основі аналізу проміжку часу, що необхідне для повернення звукової хвилі, може бути розрахована глибина тканинної структури.

В кабінеті УЗД проводяться наступні дослідження:

    - простати;
    - сечового міхура;
    - щитовидної залози;
    - печінки;
    - жовчного міхура;
    - підшлункової залози.


Косметолог

До ваших послуг:

    - масаж обличчя;
    - чистка обличчя;
    - пілінг;
    - антицелюлітні програми;
    - ліфтинг-процедури;
    - корекція і фарбування брів.Клініко-діагностична лабораторія ДП «Санаторій «Моршинський» проводить наступний спектр клінічних та біохімічних досліджень:


 І. Гематологічні дослідження:

       - підрахунок лейкоцитів;
       - підрахунок еритроцитів;
       - визначення кольорового показника;
       - визначення ШОЕ;
       - підрахунок лейкоцитарної формули;
       - визначення гемоглобіну.


 ІІ. Загальноклінічні дослідження:

     дослідження сечі:
       - загальний аналіз сечі;
       - дослідження сечі за методом Нечипоренка;
       - проба Зимницького.

     дослідження дуоденального вмісту

     дослідження калу:
       - коптограма;
       - дослідження калу на приховану кров;
       - виявлення яєць гельмінтів.

     дослідження секрету із статевих органів:
       - визначення ступеня чистоти вагінального вмісту;
       - мікроскопічне дослідження простатичного соку.


 ІІІ. Біохімічні дослідження:

     печінкові проби:
       - білірубін, тимолова проба;
       - АлАТ, АсАТ.

     жировий обмін:
       - холестерин;
       - бета-ліпопротеїди.

     вуглеводний обмін:
       - амілаза;
       - глюкоза.

     ревмопроби:
       - с-реактивний білок;
       - ревмофактор;
       - АСЛ-О.
ERROR:

Javascript not activated

Віртуальний тур
 лікувально-
діагностичним
 відділенням санаторіюЛаборантська кімната

Клінічна лабораторія

Гематологічний кабінет

Кабінет забору крові

Кабінет фіброгастроскопії

Кабінет УЗД

Кабінет функціональної діагностики

Кабінет лазерної терапії

Фітобочки

Косметологічний кабінет

Масажний кабінет

Державне підприємство "Санаторій"Моршинський" пропонує послуги проживання вартістю 285 грн. з особи в день - СНІДАНКИ включено та послуги проживання в номерах категорії "стндарт" з можливістю самостійного приготування їжі - за ціною 260грн. з особи в день.
Державне підприємство "Санаторій “Моршинський”.
Всі права захищено.
© 2006-2022
Міністерство доходів та зборів України Публічна інформація